Людина

Успішність людини залежить від її мобільного номера телефону

Як заявили дослідники з університету Святої Марії, їм вдалося реалізувати унікальний проект, результат якого здивував усіх фахівців.

7e4ce482c02dabd0447e6f984a09c16f

Слід зауважити, що основною метою здійснення випробувань стало виявлення взаємозв’язку між мобільним номером телефону та успішністю людини. Як стало відомо, завдяки новим експериментам психологи зафіксували, що цифри впливають на долю людини. Важлива роль у цьому питанні відводиться послідовності чисел і їх розташуванню. На думку науковців, чоловіки і жінки можуть створити певну періодичність, яка допоможе людям стати успішними у професійній діяльності.

Відзначається, що даний висновок дослідники сформували після того, як ними було реалізовано цілий комплекс унікальних у своєму роді дослідів. Психологи стверджують, що кожна цифра має свій енергетичний потік, і від розподілу цих потоків залежить соціальне становище людини в суспільстві.

З’ясувалося, що числа 1 і 2 – дуже сприятливі для ведення бізнесу, 4 і 5 – для працівників адміністративної сфери, а цифра 3 найбільше підходить для любителів мистецтва і творчості.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button