Відео

Уфолог виявив в додатку Google Sky інопланетні структури

Відомий в певних колах уфолог з Тайваню Скотт Уорінг на офіційному порталі оприлюднив інформацію про виявлені інопланетні структури. Чергове відкриття вчений зробив вивчаючи додаток Google Sky.

Скотт Уорінг вважає, у Всесвіті, вік якого варіюється в районі 13 млрд років, цілком ймовірне існування цивілізацій, технологічний прогрес яких випереджає земні на сотні, а то й тисячі років. Тому створення ними об’єктів, які розмірами перевищують планети, також можливо. Ті структури, які уфолог спостерігав завдяки Google Sky, можуть бути створені інопланетянами, а їх історія з великою ймовірністю може починатися в період утворення безкрайнього космосу.

Говорячи про можливе контакті з представниками позаземного розуму в майбутньому, Скотт Уорінг висловив думку, що загрози він нести не може, оскільки більш розвинені раси швидше за все давно знають про заселеність Землі. Оскільки досі не було зроблено нічого для знищення Блакитної планети, то і побоюватися не варто. З висновками дослідника згодні далеко не всі користувачі Мережі, але більшість все ж схиляються до позитивних підсумками контактів з інопланетянами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button