Відео

Смертельна битва носорога і бегемота

Чудове відео показує, як сердитий бегемот втопив носорога, який нічого не підозрював. Останній просто захищав яму з водою, яку зайняв під час непосильної посухи в мисливському заповіднику в Південній Африці.

https://youtu.be/PI6dNIYVC6M

Доглядач Стенлі Робертсон, який зняв неймовірну битву, супроводжував туристів, коли помітив носорога, який спускався до води в надії втамувати спрагу.

Але так як вода в області Кару в дефіциті, розлючений бегемот явно не був щасливий, що йому доведеться розділити воду з незваним гостем. Носоріг здивувався, коли гіпопотам голосно заревів, а потім покинув водойма і накинувся на нього. Носоріг — другий за величиною наземний ссавець — був би фаворитом у сутичці з бегемотом, якщо б не одне але. Ріг носорога видалили, щоб захистити його від браконьєрів.

Нездатний відбиватися відсутнім рогом, носоріг був змушений поступитися, і бегемот стягнув його у воду і перевернув на спину. Навіть коли ворог відступив, носоріг не зміг встати з в’язкого бруду і потонув.

Доглядач Робертсон пояснює: «Бегемот захищав свою територію і хотів переконатися, що більше до нього ніхто не полізе. Бегемоти стають вкрай агресивні під час посухи. Коли бегемот штовхнув носорога в воду, адреналін взяв гору, а далі був повний шок, змішаний з невірою. Було складно дивитися і не втручатися, але це природа. Це дуже, дуже рідкісне видовище, правда. Ми стояли на місці і дивилися, як бегемот топить носорога». Бегемот, третій за величиною наземний ссавець, — одна з найнебезпечніших тварин в Африці. Бегемоти вбивають по 500 людей в рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button