Гумор

У Канаді влаштували вечірку для кота, що йде на пенсію

У канадському Галіфаксі (провінція Нова Шотландія) співробітники музею на кораблі CSS Acadia влаштували вечірку для кота, що йде на пенсію, який пропрацював 15 років на посаді офіцера по боротьбі з гризунами. Про це повідомляє The Toronto Star.

25-09-15-foto-600x400-1

На свято тварини по кличці Ерік Рудий (Erik the Red) прийшли кілька десятків людей. Сам пенсіонер проспав майже всю вечірку. Відзначається, що нещодавно кіт, вік якого 17-20 років, переніс операцію, в результаті втративши одного ока через меланому.

Доглядач судна Стівен Рід (Stephen Read) розповів, що підібрав Еріка Рудого на вулиці. Чоловік назвав кота своїм приятелем і цінним співробітником. «Я був знайомий з трьома з чотирьох офіцерів по боротьбі з гризунами, які служили на борту з 1981 року, і він був кращим з них», – зазначив Рід. Доглядач додав, що кіт ловив мишей і за межами корабля, патрулюючи всю набережну під час стоянок.

У листопада 2013 року повідомлялося, що в англійському графстві Ноттінгемшир поліцейським собакам, що вийшли у відставку, призначать пенсію в 500 фунтів стерлінгів. Зазначалося, що тварини будуть отримувати гроші протягом трьох років після того, як перестануть виконувати свої обов’язки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button