Поради

Українські розробники створюють інтерактивні карти України

Онлай карта допомагає не загубитись на вулицях незнайомих міст, знайти потрібну установу або вибрати найоптимальніший маршрут для поїздки. На сайті Locator.ua можна відкрити карту необхідного міста України і відправитися в комфортну подорож по дивних місцях. Якщо вам терміново потрібна карта Києва та інших міст України – на https://locator.ua/ ви швидко знайдете те, що шукаєте.

Особливості онлайн карт

Для користувачів мережі до сих пір немає українських інтерактивних карт-довідників. Подібне пригнічує й обурює. Коли терміново потрібна карта міст України, відсутність інтерактивного довідника викликає крайню незручність. В інтернеті присутні або російські карти, або Гугл (США). Однак українським користувачам вони зовсім без потреби або помилкові.

Наявність власних українських інтерактивних карт дозволяє користувачам швидко відшукати потрібний населений пункт, а водіям вибрати оптимальний маршрут на трасі. Користуватися найкраще саме українським сервісом Locator.ua – там гарантована інформаційна безпека і незалежність від російських ресурсів, діє швидкий пошук.

Чому зручно використовувати онлайн карти

Придбати друкований міський довідник міст України для простої людини не завжди надається можливим. Необхідно вийти з дому або з автомобіля і відшукати пункт продажу подібної літератури, при цьому маючи готівку в гаманці. Онлайн карта вимагає одного – підключення будь-якого гаджета до інтернету. У більшості випадків у кожної другої людини на телефоні присутній мобільний інтернет. Тобто, вийти на сервіс і відшукати потрібний маршрут не становить труднощів навіть у жвавому місті.

Застосування онлайн карти дозволяє швидко знайти потрібний будинок, організацію, заклад. Використовуючи телефон, можна навіть без установки додатка ввести адресу Locator.ua або створити закладку на майбутнє. Онлайн карта завжди буде під рукою і допоможе зорієнтуватися у складній ситуації.

Крім карт, на сайті є також довідник, в якому вказані:

• вулиці;
• адреси;
• телефони;
• кафе;
• ресторани;
• час роботи закладів та установ.

Такий портал дуже необхідний тим, хто вперше в незнайомому місті. Якщо вам терміново потрібні хостели чи готелі, ви завжди знайдете комфортний нічліг, завдяки довіднику. Не обійтися без ресурсу і при гострому зубному болю – за допомогою інтерактивного довідника ви завжди знайдете діючі стоматології в місті навіть в нічний час. Для зручності на порталі використовується пошук, а в мобільній версії – ваше місце розташування. У довіднику також вказані денні і нічні бари, різні заклади, аптеки, нотаріуси для оформлення документів. Вказані відомості про знижки на послуги і акціях.

Такі динамічні карти і довідник доступні для всіх міст України – Київ, Харьков, Львів, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя та інші населені пункти.

Кожен мандрівник, що знаходиться в мегаполісі, ніколи не зіб’ється зі шляху і швидко знайде потрібний об’єкт, якщо скористається онлайн картою на власному смартфоні. Зручний сервіс завжди прийде на допомогу і покаже потрібний маршрут.

Додавання підприємств на карту і в онлайн довідник абсолютно безкоштовне, при цьому власники будь-якого бізнесу можуть у такий спосіб привернути додаткових клієнтів з інтернету. Карта може стати ефективною рекламою для вашого підприємства. Не відкладайте на завтра можливість пошуку нових клієнтів і додайте свій бізнес вже сьогодні в довідник і в онлайн карту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button