Аналітика

Українські студенти перемогли в Міжнародному ІТ-Чемпіонаті

19-20 травня у Києві відбувся  міжнародний фінал ІТ-чемпіонату “Золотий байт”, який зібрав майже 100 найсильніших команд з Європи та Азії.   

Учасники з  України, Грузії,  Молдови, Білорусі та Азербайджану презентували  проекти у сфері інноваційних технологій та дизайну. Серед них: мобільні додатки, веб-сайти, яскраві персонажі 3D2D анімації, комп’ютерні ігри,  короткометражні фільми, гаджети технології інтернет речей та стартапи. Цього року багато учасників у втіленні ідей застосували технології  віртуальної реальності та штучного інтелекту.

Вже 10 років поспіль Чемпіонат “Золотий байт” організовує міжнародний навчальний заклад Комп’ютерна Академія ШАГ.   Чемпіонат відбувся за підтримки провідних компаній: InterSystems, Цитрус, Microsoft, StearlingAgency, типографії WOLF та Borjomi.

Учасники поставили собі за мету завдяки інноваціям  змінити світ на краще, що відповідає тематиці Чемпіонату Create the new world – Створюй новий світ! Тому чимало проектів мають ціль вирішувати проблеми у соціальній, комунальній та  екологічній сфері.

У вебі перше місце взяла команда з Одеси  вони створили платформу для музикантів яка дозволяє обєднуватись та творити  створюючи нові музичні проекти

Серед призерів  номінації “Startup Challenge”  – команда з Миколаєва, яка створила світлодіодну ковдру, яка сприяє покращенню фізичного стану новонароджених діток. У номінації “Mobile development” –  перемогла команда зі Львова, яка створила мобільний додаток, що швидко та без лишніх зусиль конвертує валюту завдяки камері на телефоні – така програма буде дуже корисна туристам за кордоном, адже вони зможуть швидко зорієнтуватись у цінах та власних ресурсах. У номінації «Short movie” перемогли одесити, які зняли фільм, що піднімає проблему залежності людей від соціальних мереж. Саме таку ідею журі визнало найкращою. Команда, яка взяла перше мiсце в номінації “NoSQL Expert” розробила систему монiторингу для розумного будинку, ціннiсть якої в тому,  що програму аналiзує всi данi та збирає їх в одному мiсцi.

Оцінювали проекти представники інвестиційних та венчурних фондів, найбільших ІТ-компаній України. Серед них – Євген Шваров, менеджер освітніх програм InterSystems,  Едуард Лебедюк, інженер-консультант InterSystems, Ілля Кенінгштейн, Creative Quarter, Co-Founder and CCO, Дмитро Подолєв, CEO&Founder at iHub, Владислав Тісленко, CEO at Concepter, Михайло Зінченко, Operational Producer Persha Studia | Wargaming.net,  Олексій Кузнєцов,  Senior 3D-artist in Ubisoft та інші.

Журі відзначали високий рівень проектів та підготовки команд. Чимало з учасників отримали пропозиції щодо співпраці в подальшому, саме це і є найголовнішою нагородою для команд. До слова за призові місця учасники отримали телевізори, ноутбуки, планшети, смартфони,  призовий фонд чемпіонату – 500 000 грн.

Відбірковий етап Чемпіонату тривав майже півроку. Загалом заявки  на участь подало майже 10 000 учасників, у фіналі змагалося майже 100.  

Нагадаємо, ІТ-Чемпіонат “Золотий байт” заснований у 2008-му році  Комп’ютерною Академією ШАГ. Чемпіонат – це платформа стартап-індустрії, створена для пошуку нових ідей і талантів. Головні цілі – стимулювати молодих фахівців творити інновації та бізнес-ідеї, допомогти інвесторам і венчурним фондам в пошуку сильних проектів, розкривати потенціал України в сфері IT на міжнародній арені. Участь в чемпіонаті дає можливість молодим фахівцям отримати експертну думку від світових IT експертів, налагодити бізнес-контакти та, найголовніше – залучити інвестиції для розвитку свого проекту.

Довідка:

Комп`ютерна Академія ШАГ  – масштабний міжнародний навчальний центр, який працює у 18 країнах світу та налічує 55 філій на 4 континентах (Європа, Азія, Північна та Південна Америка). Центр спеціалізується на професійній ІТ-освіті для дорослих, а також дітей. Крім того на базі центру засновано перший в Україні ІТ-університет (IT Step University ) –  заклад вищої освіти, який навчає лише інноваційним напрямам у сфері ІТ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button