Різні цікавинки

Ультразвукові брелки від комарів та інше, для безпечного відпочинку в аквапарку

Індустрія розваг не перестає дивувати і радувати. Кількість всіляких атракціонів зростає з кожним днем. І майже кожне курортне місто, навіть досить скромних розмірів, вже може похвалитися власним аквапарком, працюючим під відкритим небом. У літній час такі заклади наповнюються туристами, готовими відпочивати там цілий день. Але якщо ви збираєтеся в аквапарк, вкрай важливо знати, що взяти з собою і якиз заходів безпеки дотримуватися.

Ультразвукові брелки від комарів та інше, для безпечного відпочинку в аквапарку

Насамперед, ви повинні вивчити правила, навіть якщо вони здаються банальними. Якщо ви відвідуєте аквапарк вперше, то можете не здогадатися взяти з собою рушник. Без нього на пластикових лежаках буде некомфортно лежати. Ще один рушник (трохи поменше) візьміть, щоб витиратися при виході з басейну. Не обійтися і без такого приладу, як ультразвуковой отпугиватель комаров. Актуально це для відкритих аквапарків в жарких країнах, і розташованих поблизу водойм.

Не забудьте пляжні шльопанці, без них вас, можливо, навіть не пустять на територію. Вони необхідні для того, щоб не посковзнутися на мокрій підлозі. З тієї ж причини не дозволяйте дітям бігати на території аквапарку, особливо біля басейнів, де все забризкано водою. Прихопіть з собою і сонцезахисний крем. Аквапарки працюють цілий день, в тому числі і в саму спеку. Ви навіть не помітите, як шкіра обгорить. Приблизно з тих же причин важливо одягати головний убір. Ви не помітите, як отримаєте сонячний удар. Обов’язково візьміть відеокамеру. Ви знімете на пам’ять відмінний сюжет про сімейний відпочинок. Але в деяких аквапарках за можливість використовувати відеокамеру доводиться платити. Для малюків необхідно брати надувні нарукавники.

Увагу варто звернути на основні проблеми, які можуть виникнути, і небезпеки. Якщо ви збираєтеся на конкретний атракціон, варто поцікавитися, які обмеження є по вазі, зросту і так далі. Врахуйте, що басейни мають різну глибину. Особливо це актуально для тих, хто погано плаває. Якщо ви хочете відпустити дитину покататися на який-небудь гірці, навіть якщо мова йде про підлітка, спочатку випробуйте атракціон самі.

Часто в аквапарках люди отримують різні травми. Припустимо, елементи гірок не завжди нормально зашліфовані на стиках. І якщо проїхатися по такому місцю на високій швидкості результатом можуть стати синяки і садини. Приземляючись у воду, за словами інструкторів, необхідно піднімати ноги, щоб не вдаритися ними об дно. Якщо ваша дитина з’їжджає з гірки, ви повинні страхувати її біля басейну.

І, нарешті, під час курортного сезону аквапарки відвідує величезна кількість людей. Дітей важливо тримати в полі зору, мало що. До речі, якщо маляті ще не виповнилося 4, краще віддати перевагу тихому відпочинку на пляжі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button