Різні цікавинки

Відлякувач щурів «Торнадо». Сучасний метод боротьби з гризунами

Відлякувач щурів «Торнадо». Сучасний метод боротьби з гризунамиНайчастіше найпоширеніші способи боротьби з гризунами не найефективніші. Приготування сумішей з шкідливих речовин, практика влаштування мишоловок — всі ці методи зайвий раз доводить не тільки їх примітивність, але й не гуманність. Сьогодні проблему засилля щурів і мишей може вирішити отпугиватель грызунов. Современный способ боротьби з гризунами заснований на застосуванні такого пристрою як «Торнадо- 400». На чому ж грунтується дія даного приладу? Все дуже просто — відлякувач відтворює ультразвук, абсолютно безпечний і невловимий для людини, але сильно подразнюючий слух гризунів. Тварини обов’язково захочуть змінити місце своєї дислокації, якщо на них постійно впливати звуком такого характеру.

«Торнадо-400» можна застосувати не лише стосовно щурів, але і кажанів. Відповідно для цієї мети можна розташувати ультразвуковий відлякувач безпосередньо на горищі, або біля цого входу з боку вулиці. Ефективність пристрою буде рівнозначною і в тому, і в іншому випадку. Це безсумнівний плюс даного приладу.

Якщо порівнювати відлякувач «Торнадо- 400» з попередніми моделями, то вони істотно програють. Діапазон видаваних пристроєм звуків настільки великий, що звикнути до такої какофонії гризуни не зможуть, і їм нічого не залишиться робити, як покинути територію і змінити місце проживання. При цьому у «Торнадо- 400» не тільки звук різної частоти, а й непередбачувані зміни. Звикнути до такого поєднання гризуни не зможуть.

Використовувати «Торнадо- 400» можна в приміщеннях будь-якого типу. Основне обмеження — це площа. Поставити ультразвуковий відлякувач можна в приватному будинку, приміщенні магазину, складу, кафе, в підсобному приміщенні, підвалі, на автостоянках. Площа цих об’єктів не повинна перевищувати 100 м ?. При цьому, використання даного пристрою не обмежується приміщеннями. «Торнадо- 400» працює і на відкритих ділянках. Можна встановити його в саду, біля будинку, на городі. Обмеження за площею в цьому випадку — 400 м ?.

При всій своїй ефективності, «Торнадо- 400» абсолютно нешкідливий для людини і абсолютно безпечний для домашніх тварин. У зону ризику потрапляють тільки гризуни: морські свинки, шиншили, хомяки, щурі та миші.
Однією з модифікацій ультразвукового відлякувача «Торнадо- 400» є аналогічний пристрій з можливістю підключення до акумулятора автомобіля, або до джерела живлення малої напруги. Цей варіант ідеально підійде в умовах відсутності постійного джерела живлення в 220 В. Можна використовувати відлякувач на дачі, в неелектрофікованому гаражі, в погребі, на відкритій місцевості.

Універсальність і безпека приладів «Торнадо» дозволяє використовувати їх у боротьбі з гризунами, і забути про застарілі способи позбавлення від щурів і мишей.

Кнопка «Наверх»
Закрыть