Людина

Вчені довели, що нічна робота вбиває клітини мозку

Часта робота по ночах здатна знищити клітини головного мозку і справити негативний вплив на весь людський організм. Про це повідомила група вчених з різних країн, посилаючись на результати наукового експерименту, який проводився на гризунах в лабораторних умовах.

652d73e8c3e89a2e5452d9915d84a872

В рамках проведення дослідження вчені розділили піддослідних тварин на три підгрупи. Випробувані першої підгрупи мали можливість відпочивати нетривалий час, у другій підгрупі був налагоджений правильний режим, а тваринам третьої групи – влаштували «безсоння».

Проаналізувавши результати випробування, з’ясувалося, що у гризунів з першої підгрупи, в якій тваринам доводилося проводити певний час без сну, в головному мозку починав активно вироблятися білок, що сприяло контролю енергійності організму. Але, коли тварини постійно перебували без сну, вироблення цього білка припинялася.

Результати дослідження вчених показали, що тварини третьої групи, які довго не спали, втрачали клітини головного мозку у великій кількості. При цьому померлі клітини, відновити не вдавалося, навіть після тривалого сну.

Вчені попереджають, що людський організм здатний підлаштовуватися під будь-які умови, але тільки на певний час.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button