Відео

В Антарктиді виявлені сліди стародавньої цивілізації і військова база

В Антарктиді незалежні експерти виявили сліди стародавньої цивілізації і військову базу. За словами дослідників, ці знахідки пояснюються просто – природа не вміє створювати ідеально рівних ліній і об’єктів.
В Антарктиде обнаружены следы древней цивилизации и военная база

Ролик, який привернув до себе особливу увагу користувачів та експертів, з’явився на YouTube-каналі. Відео опублікували Блейк і Бретт Казенс. Вони впевнені, що знайшли під товщею льоду в Антарктиді за допомогою сервісу Google Earth сліди позаземної цивілізації, яка вже покинула планету або просто зникла з лиця Землі, після якої залишилася військова база. Розглянути об’єкт можна при збільшенні незвичайного розколу в льодовику.

На думку авторів публікації, під ним ховається цілий майданчик, на якій стоїть якась платформа. Це досить великий об’єкт, за словами дослідників, він виглядає неприродно і виступає над поверхнею. Під ним, можливо, ховається величезна літаюча тарілка.

https://youtu.be/6_ORS7WHWHE

«Я впевнений, що всередині щось є, я бачу, як це щось поблискує. Воно величезне, і якщо це дійсно база, то можна говорити, що це була дуже вдала зйомка», – говорить оповідач.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button