Земля

В Аргентині знайдено можливий притулок нацистських злочинців

Аргентинські вчені знайшли недалеко від парагвайської кордону бункери, які, як вони вважають, повинні були служити притулком для діячів Третього рейху.

1-23-03-2015-600-408

Про знахідку повідомила газета Clarin. Бункери знаходяться в важкопрохідних районах, оточених джунглями. Це західна частина провінції Місьйонес. На думку керівника експедиції Даніеля Шавельсона (Daniel Schavelzon), це місце прихильники нацизму вибрали тому, що до кордону з Парагваєм при необхідності можна було дістатися за 10 хвилин.

Комплекс складається з трьох будівель: жилого приміщення, складу, а також пункту спостереження. Кожен бункер має стіни, товщина яких становить 3 м. Вчені вважають, що нацисти приступили до їх будівництва в середині Другої світової війни, коли поразка Третього рейху вже не здавалося чимось неймовірним. Однак притулок ніколи не використовувалося за призначенням. Справа в тому, що після поразки послідовники Гітлера могли цілком легально жити на території Аргентини. Офіційно ця країна стала притулком для 180 нацистських злочинців.

Читайте також: Цікаві факти про будівництво частина 2

Одним з них був Адольф Ейхман, обвинувачений у масовому знищенні євреїв у роки війни. «Моссад» вистежив його в 1958 році, після чого була проведена блискуча операція по захопленню. У 1960 році Ейхман був викрадений ізраїльськими агентами і транспортований з провінції Буенос-Айрес в Ізраїль, де відбулися суд і страта.

Доказом того, що знайдені бункери могли служити притулком для діячів Третього рейху, служать 16 німецьких монет, які датуються періодом між 1938 і 1941 роками. Був також знайдений німецький фарфор, що датується тим же часом.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button