Земля

В Австралії бешкетує чупакабра

Щось хиже і велике тероризує прибережний район Саншайн-Кост в австралійському штаті Квінсленд. Воно спритно проникає в закриті сараї, розкриває вольєри, вбиває і поїдає птахів, практично не залишаючи слідів. І воно настільки велике, що пошкодило ворота при спробі проникнути у загін для цесарок.

Як повідомляє Sunshine Coast Daily, місцева мешканка Кей МакКалок написала на своїй сторінці у фейсбук, що на сусідню ділянку вночі проникла невідома тварина. Воно пошкодило закриті вхідні ворота і розвернуло клітки, в яких містилися цесарки і вбила трьох птахів. При цьому тіла птахів не було, вона зжерла їх цілком на місці або забрало з собою, в клітках залишилися лише кілька пір’їнок.

На землі також залишилися дуже великі відбитки невпізнаного звіра. “Люди вважають, що це була пантера або йови”, – припустила жінка.

Словом “йови” в Австралії називають місцевий аналог Снігової людини. Про цю істоту аборигени розповідають безліч історій. Вважається, що вони поширені в основному в східних штатах.

Деякі криптозоологи впевнені, що мова йде про невідомий вид мавп або навіть одного з видів древньої людини, який дожив до наших днів.

Так чи інакше, після нападу на цесарок, Кей МаКалок ще раз мала шанс зустрітися з цією істотою. Минулої суботи вона почула вночі невідомий шум. Вона вийшла з дому з ножем у руці і почала кричати, щоб налякати непроханого гостя, а потім почула “гучне гарчання і щось, схоже на пирхання”.

“Потім воно замовкло і після я почула звук, наче вона перестрибнуло через наш паркан (більше метра у висоту) і побігло по дорозі на захід. Воно втекло так швидко, що коли я дісталася до воріт, там вже нікого не було видно”.

Офіційно вважається, що напади здійснювали собаки дінго, так як люди бачили в цьому районі зграю дінго. “Пантер”, тобто великих чорних істот, схожих на кішок, в Австралії офіційно не водиться, а дінго зазвичай за такими справами не помічають. Втім, у 2016 році один місцевий фермер розповів, що дінго стали більш сміливими і агресивними і коли вони ходять в зграї по 4-6 особин, навіть людина почуває себе поряд з ними в небезпеці.

Були це реально дінго або щось інше? Можуть дінго зламати огорожу і розвалити клітки з птахами? Поки що відповідей немає.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments