Відео

В Австралії гігантський орел напав на дитину (відео)

В Австралії величезний орел спробував потягти малолітню дитину, прийнявши її за дрібну тварину. Інцидент стався в природному парку Alice Springs Desert Park, де проходила виставка хижих птахів. Дитина отримала невелике поранення і не на жарт перелякалася.

b0f38908d11dee0280b9ec12a53805fd

Як розповіли очевидці, клинохвостий орел пролетів над натовпом і спробував вчепитися в дитини. Хлопчик заплакав, а його мати була просто в шоці від події. Учасники виставки швидко згорнули своє шоу з участю птахів.

Хлопчик у віці шести чи семи років був одягнений в зелену толстовку з капюшоном, насунутим на голову. Ймовірно, через цей “камуфляж” птах не впізнав в ньому людину і прийняла його за здобич.

Момент, коли орел намагається схопити дитину, відобразив один з відвідувачів шоу. Він опублікував фото в “Інстаграмі”, пояснивши, що птах повинен був приземлитися на сідало, щоб відвідувачі могли його сфотографувати. Замість цього він чомусь накинувся на хлопчика.

https://youtube.com/watch?v=lE8MzTxArHE

Клинохвостий орел – великий хижий птах родини яструбиних. Довжина його тіла може сягати метра, а максимальний розмах крил становить 2,3 метра. Вага такого птаха може досягати п’яти кілограмів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button