Авто

В Азербайджані створили конкурента Renault Logan

Бюджетні седани це популярний в Україні, і мабуть, найвідомішим автомобіем у цьому сегменті є Renault Logan. Однак у нього раптово з’явився конкурент з Азербайджану.

Перевагами «Логана» стали практичність, надійність, економічність і простота обслуговування. За цими ж критеріями створювався автомобіль Khazar SD.

Представники азербайджанського виробника серйозно розраховують на конкуренцію з бестселером французів. На домашньому ринку ціна на седан не перевищує 10 000 доларів. Можна з упевненістю припускати, що коли автомобілі почнуть експортувати, їх ціна не сильно зросте.

У «Хазар» скромні габарити: 4,5 метра у довжину і 1,7 метра в ширину. Автомобіль оснащується 1,7-літровим двигуном потужністю 115 «коней». Також існує люксова версія автомобіля — Khazar LD, оснащена більш потужним двигуном такого ж об’єму з віддачею в 150 к. с. і відрізняється підвищеним комфортом салону. Обидва двигуни відповідають екологічним стандартам Euro-5.

Дизайн чимось нагадує зовнішній вигляд оригінального «Рено Логан», оскільки обидва авто створювалися з наміром випустити седан як можна більш бюджетним. Однак машини виглядає скромно, але стильно.

Азербайджані також планує продавати седан в Україні, Казахстані, Узбекистані та Росії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button