Авто

Чи варто купляти авто в групах?

20-11-14-foto-cikavosti250x188-1Одним із способів обзавестися автомобілем є «придбання в групах», сенс якого полягає у виплаті вартості за машину невеликих щомісячних платежів. Це – це зручний спосіб, і він багато років утримує популярність осіб, які бажають володіти «залізним другом».

Придбання в групах об’єднує людей, які хочуть придбати авто, виплачуючи щомісячні внески мінімального об’єму. Не потрібно вкладати великі кошти одразу, завдаючи шкоди сімейному благополуччю, бізнесу, забираючи кошти для його розвитку та стабільного функціонування. Можна відзначити, що терміни отримання машини залежать від можливостей, бажання кожного учасника. Фірми, що займаються таким кредитування, дозволяють регулювати гнучко графік виплати внесків, враховувати при цьому фінансові труднощі, а також з’являються вільні грошові кошти.

Ось ще які переваги від провідної фірми про неї: при оформленні потрібен мінімум документів; оплата ведеться мінімальними внесками; є авто на різні смаки та можливості; в складі внеску в місяць потрібно віддати всього до 0,6% загальної суми за авто; наявність великої мережі салонів АвтоТак в Україні (в 86 містах – 177 салонів); на СТО дилерів (офіційних) Chevrolet можна розраховувати на гарантійне обслуговування; можна оплатити послуги з автострахування, що представляють одноразовий платіж (дорівнює річному страхуванню) або щомісячними невеликими платежами; виробник завжди пропонує нові моделі автомобілів; регулярно проходять акції і робляться знижки для клієнтів.

Популярність і необхідність АвтоТак доводить вже багато років досвід функціонування такої системи в Європі та Америці. А співпраця з великим виробником, дистриб’ютором – УкрАВТО говорить про стабільність, надійності, широких можливостях, якісному наданні послуг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button