Авто

Жінки назвали авто, які найбільше пасують чоловікам

Компанія Eupopcar, що займається прокатом автомобілів по всьому світу, провела опитування і з’ясувала, на яких машинах воліють бачити жінки чоловіків. Для з’ясування даної обставини представники організації опитали 2000 представниць прекрасної статі.

foto_cikavosti_29.09.2014-07_resized

Так, найпопулярнішими виявилися Audi і BMW, а в список аутсайдерів потрапили Volvo, а разом з нею Porsche і Ferrari. «Якщо ви їздите на універсалі Volvo, то ваші шанси привабити жінку приблизно такі ж, як у Квазімодо, тобто дорівнюють нулю», – заявляють автори дослідження.

Читайте також: Водимо автомобіль взимку. Як підготуватися?

З типів кузова більшість жінок висловилися за кабріолет (22%), також багато голосів віддали за преміальний седан (21%). Розділили популярність і позашляховики – 21% висловилися. На нижній планці виявилися універсали: привабливим чоловіка на такій машині вважають тільки 3% жінок.

Крім того, 66% жінок вважають, що чоловік повинен розбиратися в автомобілях: як мінімум, вміти замінити колесо. Більше половини опитаних вважають, що ідеальний чоловік регулярно подорожує на автомобілі, причому саме по середземноморському узбережжю Італії.

Нагадаємо, раніше проведене на одному з відомих сайтів знайомств дослідження виявило, на яких автомобілях їздять найбільш невірні подружжя. І список виявився несподівано схожий з рейтингом привабливості. Лідером «рейтингу зрад» стала Audi, 22% власників цієї марки не відрізняються подружньою вірністю. На другому місці – BMW. 13,8% власників зізналися в зраді. На третьому місці, з показником 8.7%, розташувався Mercedes.

Серед непреміальних марок найбільшою популярністю серед ловеласів користується Volkswagen, 5,7% власників зізналися в тому, що не відрізняються подружньою вірністю.

Читайте також: Працівники якої автомобільної компанії навіть не мали прав?

Найвірнішими за результатами досліджень виявилися власники Peugeot, які зраджують подружжю тільки 0,4% власників. Також не користуються популярністю серед “гречкоскоків” Renault (0.5%), Rover (0.5%), Skoda (1.1%) і Hyundai (1.6%).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button