Земля

В Єгипті знайшли сліди цивілізації, що зникла до будівництва пірамід

Археологічна місія Вищої ради у справах старожитностей Єгипту при проведенні розкопок в районі Коам-Ель-Хилджан в провінції Дагалія в Єгипті виявила 83 поховання, датованих першою половиною четвертого тисячоліття до н. е.

Про відкриття розповіло видання Egypt Independent. Воно було зроблено в дельті Нілу, недалеко від Олександрії. Там розташовувався місто Буто, за назвою якого була названа і місцева древня цивілізація.

Як повідомив генеральний секретар Вищої ради у справах старожитностей Мустафа Вазірі, археологи виявили 83 поховання цивілізації Буто. Могили являють собою овальні ями. Примітно, що поховані не були покладені на спину, як заведено в більшості похоронних практик. Всі померлі були поховані навпочіпки або лежачи на боці в позі ембріона.

Також було виявлено три поховання, що датуються додинастичною епохою Накада II (близько 3200-3000 рр. до н. е.) тобто поховані в них люди померли приблизно за півтисячоліття до сходження на трон першого фараона. Царства Нижнього і Верхнього Єгипту були об’єднані під владою одного фараона близько 2686 року до нашої ери.

В цих могилах знаходилися глиняні труни. До речі, це перша подібна знахідка в даному регіоні. У похованнях також були виявлені похоронні предмети. Так, в могилах епохи Накада III були знайдені дві косметичні чаші.

У більш ранніх могилах археологи знайшли цілу колекцію невеликих керамічних виробів і раковини молюсків, амулети і прикраси, виконані з напівкоштовних каменів. Поруч з похованнями були розкопані залишки фундаментів глинобитних будівель і печі.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button