Інтернет

В найпопулярнішому в світі браузері Google Chrome виявлена нова загроза

Користувач соцмережі Twitter Габріель Ландау виявив в найпопулярнішому в світі Google Chrome нову загрозу, яка здатна заповнити комп’ютер різним шкідливим ПО. Згідно з статистикою NetMarketShare, в цьому році на частку даного веб-браузера доводиться 63,6 % всього пошукового сервера, у той час як його в його найближчих конкурентів, Microsoft Internet Explorer і Firefox, показники становлять відповідно 11,2 % та 10 %, а тому хакерські атаки не дивні.
В самом популярном в мире браузере Google Chrome обнаружена новая угроза

З цієї причини виявлення в Google Chrome нової загрози його безпеці стурбувало безліч шанувальників даного браузера. Габріель Ландау на своїй сторінці зазначив, що пошуковик відправляє його на фальшивий інтернет-сайт завантаження браузера, і кнопка «Завантажити», яка там знаходиться виглядає цілком законною. Насправді ж сторінка не належить Google, а є підробленою, і в разі встановлення хакерського браузера комп’ютер буде переповнений шкідливим ПО.

Габріель Ландау опублікував короткий відеозапис, який  наочно продемонстрував алгоритм вірусної атаки. Його вже ретвітнули 1 800 осіб, а зазначили як «Сподобалося» – майже 3 000.

На Twitter-пост користувача соцмережі відреагували і фахівці Bing Ads, написали, що оголошення з Bing вже вилучено та введено заборону на відповідний обліковий запис. Вони попросили клієнтів і надалі повідомляти їх про подібні інциденти, оскільки їх захищеність від шкідливого контенту – це головний пріоритет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button