Всесвіт

Космічні промені опромінюють Землю

Ляжте на пляжі під сонячні промені, і ваше тіло зазнає бомбардування приблизно одним секстильйоном (10^21) фотонів світла в секунду.

761abfc1144610a0ce9b8fa22c3e8d7e
У новому дослідженні астрономи ретельно виміряли кількість світла, яке бомбардує нашу планету, в дуже широкому діапазоні частот. У цьому дослідженні були розглянуті фотони з довжиною хвилі від часток мікрона (небезпечні) до декількох міліметрів (нешкідливі). Проте випромінювання, що йде з-за меж Галактики, становить лише одну десятитрильйонну від загальної кількості випромінювання, що формує ваш загар, тому поки що не варто бити тривогу.

Професор астрофізики Саймон Драйвер з Міжнародного центру радіоастрономічних досліджень (International Centre for Radio Astronomy Research, ICRAR) і його колеги в цій роботі виміряли фонове випромінювання, що приходить до нас з Всесвіту, проаналізувавши результати спостережень, виконаних за допомогою цілої флотилії космічних телескопів: супутників Galaxy Evolution Explorer, Wide-field Infrared Survey Explorer космічних обсерваторій «Спітцер» і «Хаббл», космічної обсерваторії «Гершель» ЄКА, а також австралійського огляду неба Galaxy And Mass Assembly.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button