Екологія

В США стартувало будівництво найбільшої в світі системи акумулювання сонячної енергії

Компанія Florida Power & Light почала будівництво Центру зберігання енергії FPL Manatee, який стане найбільшою у світі інтегрованою системою акумулювання на сонячній енергії, повідомляє ecotown.com.ua.

зелена енергія
Image by PIRO4D from Pixabay

Центр зберігання енергії зведуть поблизу сонячної електростанції FPL Manatee в містечку Періш, штату Флорида, потужністю 74,5 МВт. У похмуру погоду і вночі, а також в години пікового навантаження акумулятори ємністю 409 МВт/ 900 МВт * год забезпечать безперебійну подачу енергії.

Проєкт планують завершити до кінця 2021 році. Центр створить 70 нових робочих місць і заощадить клієнтам понад $ 100 млн за період експлуатації. Крім економічної вигоди буде і екологічна: значно знизиться емісія вуглекислого газу. У планах компанії також зведення на території штату акумуляторів меншого розміру і сонячних парків та модернізація існуючих газових турбін, термін служби яких закінчується. Також FPL планує завершити до 2030 року установку 30 млн. сонячних панелей.

Інвестиції FPL у технологію акумулювання енергії доповнюють збільшення сонячних потужностей компанією. Нині у компанії працює 33 центри сонячної енергії, і вони готові досягти своєї мети «30 на 30» щодо встановлення 30 мільйонів сонячних панелей до 2030 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button