Екологія

В США відмовляться від пластикових пакетів

Нове законодавство спрямоване на зниження рівня забруднення навколишнього середовища. За останніми даними, щорічно викидається близько 13 мільярдів пластикових пакетів. Відходи потрапляють у ґрунт і воду: приблизно 60-80 відсотків загиблих в результаті забруднення морських істот вмирають саме через засмічення води пластиком і його похідними.

foto_cikavosti_06.10.2014-010_resized

Заборона почне діяти спочатку тільки в бакалійних крамницях і аптеках, пізніше її дію планують розширити на мережі супермаркетів і винні магазини. Під нього не потраплять деякі види пластика, які використовуються для загортання продуктів або упаковування одягу. Уряд штату також планує виділити як мінімум два мільйони доларів, щоб компенсувати збитки виробників, які погодяться відмовитися від використання пластикових пакетів на користь паперу. За словами губернатора Каліфорнії Джеррі Брауна, це правильний і цілком обґрунтований крок, який дозволить знизити масштаби забруднення пляжів, парків та океанічних вод.

Читайте також: Пакування зі сміття

Звичайно, багато хто може сприйняти новий закон негативно. І це стосується не тільки тих, кому доведеться використовувати паперові пакети замість пластикових. Галузь по виробленню пластмаси задіює численні людські ресурси, а значить, багато хто ризикує залишитися без роботи після вступу нового нормативного акта в силу. Втім, закон про заборону пластикових пакетів не повинен викликати шок серед місцевого населення: частково мораторій на їх використання, під який потрапила чверть населення штату Каліфорнія, був введений на її території раніше.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button