Інтернет

В Україні стартував онлайн-сервіс для оплати валютою Bitcoin

Мережа магазинів “Алло” спільно з найбільшим в Україні фінансовим інститутом “Приват-Банк” запустили інноваційну послугу – оплата валютою Bitcoin. Послуга офіційно розпочала свою діяльність ще 14 грудня поточного 2015 року.

Тепер на території України за покупки можна розрахуватися криптовалютою Bitcoin. Як повідомляється, при онлайн-оплаті вашої покупки на сайті магазину “Алло” необхідно просто вибрати нову для країни платіжну систему Bitcoin і підтвердити дію з допомогою попереднього сканування QR-коду. Сума покупки автоматично переводиться по поточному курсу Bitcoin.

Варто також відзначити, що з 20 грудня послуга оплати Bitcoin валютою можлива не тільки для компанії “Алло”, але і для всіх партнерів “Приват-Банку”. Особливістю оплати валютою Bitcoin є те, що для цього зовсім не потрібно створювати додатковий гаманець. Це дуже зручно для продавців, так як оплата буде зарахована на їх рахунок в гривнях. Ймовірно, дане нововведення слабо позначиться на звичайних громадянах, а от для підприємців послуга дуже корисна.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button