Екологія

В ЄС газова криза прискорить перехід до чистої енергетики

Газова криза, що охопила світ, має сприяти прискоренню переходу до чистої енергетики. Таку думку висловила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляють elektrovesti.net.

Сьогоднішня газова криза повинна сприяти прискоренню переходу до чистої енергетики і надати необхідний імпульс для подальшої інтеграції нашого енергетичного ринку – – сказала вона. – Однак найголовніше: ми повинні ретельно управляти енергопереходом”.

Інвестори повинні вірити, що ЄС буде йти наміченим курсом, незважаючи на перешкоди на шляху, підкреслила глава Єврокомісії. «Ми повертаємося до ключового питання про довіру – – зазначає вона. – Люди повинні довіряти тому, що енергоперехід підтримає найвразливіших, бізнес повинен довіряти тому, що енергоперехід поліпшить їх конкурентоспроможність».

За словами Урсули фон дер Ляйен, у міру реагування на газову кризу ЄС буде фокусуватися на підтримці найбільш вразливих громадян, прискорить енергоперехід і гарантує наявність надійних постачальників.

«У світовій економіці неможливий лінійний перехід від базованої на викопному паливі системи до системи на базі чистих джерел енергії, – зазначила вона. – Ми повинні відверто це визнати, але нам зрозумілий наш напрямок роботи, як і наші зобов’язання».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button