Екологія

У Німеччині заборонили опалювати новобудови без використання поновлюваних джерел енергії

1 січня у Німеччині набрали чинності нові суворі правила в галузі будівництва, в тому число буде практично заборонено опалення нових будівель без використання відновлюваних джерел енергії.

З 1 січня 2016 року всім тим, хто хоче побудувати нову будівлю в Німеччині доведеться враховувати, що загальна теплова потужність традиційних джерел опалення, таких як електричні обігрівачі та газові котли, повинна становити не більше 25 % від загальної проектної потужності системи опалення.

Згідно брошурі, опублікованій Федеральною асоціацією поновлюваних джерел енергії (BEE) Німеччини, поєднання бойлерної і сонячної системи опалення забезпечує найбільш ефективне рішення з точки зору енерговитрат, і таким чином є найбільш привабливою для використання в якості системи опалення для нових будівель.

Згідно з новим німецьким правилами, газові і рідкопаливні котли є найменш ефективними, так що вони можуть бути використані тільки в поєднанні з сонячною тепловою системою.

Різні технології, які використовують принцип теплового насоса, такожмають перевагу згідно нових будівельних правил Німеччини. Згідно брошурі BEE, теплові насоси найбільш ефективно використовувати у поєднанні з електроенергією, отриманою на сонячних панелях. Виробники теплових насосів очікують найбільшу вигоду від нових будівельних правил Німеччини.

Тим не менш, це ще не повна заборона на системи опалення, в основі яких стоїть викопне паливо, як в Данії. Вони можуть бути використані в якості частини заходів щодо санації старих будівель.

Також у нових правилах йдеться, що якщо все таки при будівництві нового будинку планується використовувати в якості основного елементу в системі опалення газові котли, ізоляція будинку повинна бути надзвичайно сильною.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments