Технології

В Україні з’явиться німецьке бюро з водневої дипломатії

Влада Німеччини планує відкрити в Україні бюро з водневої дипломатії.

Такі наміри анонсувала міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок під час спільної з українським колегою Дмитром Кулебою пресконференції у Києві. Візит голови німецького МЗС до України відбувся 17 січня, інформує Green Deal.

“Незабаром німецька сторона відкриє бюро водневої дипломатії для реалізації відповідних проєктів”, – сказала Бербок на зустрічі.

Додамо, що в межах свого візиту вона зустрілася з українськими чиновниками та фахівцями в галузі водню, зокрема провела переговори з енергетичною асоціацією “Українська воднева рада”.

В Ukrainian Business & Trade Association (UBTA) зазначили, що бюро водневої дипломатії сприятиме швидшій імплементації низки водневих проєктів, спрямованих на реалізацію Європейського зеленого курсу та політики декарбонізації України, а також поставить на новий рівень питання енергетичної співпраці між нашими країнами, енергобезпеки України, Німеччини та ЄС.

Президент Української водневої ради Олександр Рєпкін заявив, що Україна має вдосталь ресурсів і можливостей, щоб уже до 2024 року запустити перші водневі проєкти й почати експортувати водень до Німеччини.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button