Технології

Подивіться, на трубочки з льоду. Вони вирішують проблему пластику та охолоджують напої (фото+відео)

Стартап The Ice Guys представив форму для створення трубочок з льоду. Вони не тільки зменшують кількість пластикових відходів, але й зберігають напої прохолодними.

Власники стартапу The Ice Guys придумали настільки просте рішення, що важко повірити, що раніше ніхто не додумався до цього — зробити соломинки з льоду Ice Straw. Вони зберігаються досить довго, щоб користувач допив напій, охолоджуючи його, і не залишають після себе відходів.

Продукт, по суті, є силіконовою формою, яку можна заповнити водою і заморозити протягом 30-45 хвилин. Готову соломинку просто видавити і все, вона готова до використання. Власники стартапу розробили соломинки трьох розмірів для різних типів напоїв:

  • Довжина Classic становить 220 мм, а діаметр отвору-5 мм;
  • Довжина Cocktail становить 140 мм, а діаметр отвору — 5 мм;
  • Довжина Boba становить 220 мм, а діаметр отвору — 12 мм.

Ice Straw випускається в трьох розмірах для різних типів напоїв. Фото: The Ice Guys

Трубочки Cocktail підійдуть для напоїв, які подають в невеликих коктейльних келихах, а Boba — для бабл-ті також відомий як чай з кульками. Це пінистий чайний напій, до якого зазвичай додають «перлини» — кульки, виготовлені з тапіоки, також відомі як «боба».

The Ice Guys збирає кошти для Ice Straw на Kickstarter. Одну форму можна купити за $19, а три — за $39. Якщо все піде за планом, відвантаження має розпочатися в травні 2023 року, якраз до літа в Північній півкулі.

Звичайні соломинки вважаються втіленням проблеми пластикових відходів. Їх використовують лише кілька хвилин, а потім викидають. У підсумку, наступну тисячу років вони знаходяться на звалищі або в океані, де завдають шкоди дикій природі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button