Всесвіт

VAMP – надувний безпілотник для дослідження Венери

В останні роки вчені непогано просунулися у вивченні кілька найближчих до Землі небесних тел. Про Місяць і Марс відомо досить багато, але інші планети поки залишаються загадкою. Одна з таких таємниць — Венера. Інформацію з зондів, які були до неї відправлені, важко назвати вичерпною. Щоб зібрати необхідні дані, буде потрібно ще чимало місій. Не виключено, що досліджувати атмосферу планети допоможе VAMP (Venus Atmospheric Maneuverable Platform) — безпілотний аероплан, який відправлять дослідити кислотні хмари.

Над створенням унікальної платформи для венеріанської атмосфери працюють інженери аерокосмічних компаній Northrop Grumman і L Garde. Прототип вже готовий, тестові випробування почнуться в жовтні поки тільки в земних умовах.

[ads2] VAMP являє собою плоский «надувний» безпілотник з розмахом крил близько 45 метрів. Завдання БПЛА — парити у небі на висоті від 54 до 69 км, збираючи потрібні відомості. Корисне навантаження пристрою — 200 кг. Це буде використано для встановлення сенсорів, сонячних батарей, камер, акумуляторів та іншого обладнання. Однак для того, щоб VAMP дійсно відправився до планети, Northrop Grumman і L Garde необхідно довести американському космічному агентству NASA, що апарат кращий серед конкурентів, перемігши у конкурсі ідей. Підсумки змагання підведуть через 4 роки.

Джерело: engadget.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button