Технології

Weather Point — найменша в світі метеостанція

Weather Point – “найменша метеостанція у світі” за твердженням розробників з компанії Mind Lab. Пристрій виконаний у форм-факторі брелока з алюмінієво-титановим корпусом і поєднує в собі термометр, барометр, гігрометр, а також здатний визначити УФ-індекс.

Weather Point можна підключити до будь-якого смартфону або планшету під управлінням iOS, Android або Windows через стандартний вхід аудіо. Необхідну енергію апарат отримує через визначений порт. Вбудовані датчики фіксують показники температури, вологості повітря, атмосферного тиску і ультрафіолетового випромінювання, які в реальному часі надходять на мобільний пристрій користувача, де обробляються додатком-компаньйоном. Таким чином, власник Weather Point завжди у курсі того, що відбувається, причому без доступу на сайти метеорологічних служб.

[ads2] Розмір пристрою: 57х10 мм, вага — 11 гр. або 17 гр. в залежності від комплектації. Метеостанція працює при температурі від -20 градусів до +50 градусів Цельсія. Попереднє замовлення можна оформити на Kickstarter, початкова ціна новинки – від 15 фунтів стерлінгів (вартість залежить від комплектації).

Джерело: kickstarter.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button