Технології

Вартість генерації електрики з плавучих вітроелектростанцій впаде на 70% до 2050 року

Плавучі вітрові електростанції відіграватимуть важливу роль у декарбонізації світової енергетичної системи, забезпечуючи 2% світового енергопостачання до 2050 року, повідомляє ecotown.com.ua.

Згідно з новим звітом DNV GL, вартість генерації електрики плавучими ВЕС впаде приблизно на 70% до 2050 року (до загального середнього значення 40 євро за МВт-год.) Це відкриє нові можливості гравцям в офшорній вітровій, нафтогазовій та морській галузях, оскільки вони зміщуватимуть свої потужності, щоб стати менш залежними від викопного палива.

Передбачається, що встановлена ??потужність плаваючих вітроелектростанцій зросте із нинішніх 100 МВт до 250 ГВт у 2050 році. Це буде особливо привабливим варіантом залучення енергії вітру до більшої частини населення планети, включаючи мегаполіси Азіатсько-Тихоокеанського регіону. На зниження вартості генерації енергії вплинуть використання потужніших турбін, більших вітрових електростанцій, розвиток технологій та створення конкурентного за вартістю ланцюга поставок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button