Різні цікавинки

Вартість ремонту і заміни запчастин для iPhone 5

apple-iphone-5_250iPhone 5 вже давно став хітом продажів. Він не тільки зміг підірвати ринок, а й змусити сотні фанатів вистоювати довгі черги і робити попередні замовлення в надії отримати бажане. Все в цьому апараті на найвищому рівні. Чудові характеристики, висока продуктивність, надточна камера і безліч додаткових сервісів, які дозволяють по-новому відчути якість життя. Але є один нюанс. Тепер, куди б людина не пішла, смартфон при ній. Звичайно, в цьому немає нічого поганого, от тільки ризик пошкодити апарат зростає в рази. Як варіант захисні плівки та чохли, але й вони не завжди здатні надійно захистити телефон. Окрім того, багато хто до цих пір носять телефон без «обгортки». У результаті трапляються прикрі неприємності, які доводиться виправляти.

Ремонт iphone 5 – це цілком буденна процедура, яка з кожним роком коштує все менше. Приміром, зараз щоб полагодити дисплей потрібно 1300 гривень. На перший погляд сума немаленька, але давайте розглянемо цю процедуру більш докладно. Коли тріскається екран, багато компаній пропонують заощадити і замінити тільки скло. Це дозволяє зберегти 200-300 гривень. Правда, вони забувають сказати, що під новим склом можливе накопичення пилу, а з часом починає гірше функціонувати система multitouch. Найприкріше у цьому – це відклеювання скла від дисплея. Згідно стандартам компанії Apple «склеювання» може відбуватися тільки в заводських умовах, в іншому випадку результат не гарантується. Проте є один хороший варіант заощадити: завжди можна придбати копії оригінальних деталей. Економія буде десь в районі 300 гривень. Якщо ж говорити про якість, то багато людей стверджують, що оригінальні запчастини краще. І з цим важко посперечатися, але судячи з відгуків, різниця невелика.

Другим за вартістю буде ремонт корпусу, точніше його заміна. Обійдеться це в 1000 гривень. Заміна ж всіх інших деталей, починаючи від акумулятора і закінчуючи динаміком, коштуватиме до п’ятисот гривень.

Іноді над апаратом потрібно провести і маніпуляції трохи іншого ґатунку. Припустимо, не рідкість, коли смартфон налаштований на роботу тільки з одним оператором, в такому випадку необхідно провести разлочку. З інших операцій над програмним забезпеченням можна також згадати перевстановлення операційної системи або вирішення проблем з її функціонуванням. Іноді у разі попадання рідини всередину корпусу може знадобитися професійна чистка та сушка, щоб апарат знову почав працювати. Сумлінні компанії зобов’язані надавати гарантію на всі свої послуги.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button