Здоров'я

Вчені: 97% людей неправильно миють руки під час приготування їжі

97% американців неправильно миють руки під час приготування їжі. Така інформація була встановлена науковими працівниками Міністерства сільського господарства США з допомогою експерименту.

 

Учасниками дослідження стали 383 американця. Їх задача проста — приготувати бургер з індички і овочевий салат. Інгредієнти для приготування цих страв були заздалегідь оброблені спеціальним вірусом — бактеріофагом MS2, який абсолютно безпечний для людського здоров’я.

Результат експерименту дозволив з’ясувати, що 97% американців абсолютно неправильно миють руки, коли готують їжу. Їх головна помилка полягає в тому, що намилювати руки потрібно не менше 20 секунд, і лише потім можна змити мило і витерти руки чистим рушником. Майже 80% випробовуваних не вклалися в потрібний час, а інші – взагалі не використовували мило або не витирали руки після миття. Таким чином, практично всі люди порушили рекомендації по дотриманню правил гігієни, піддаючи небезпеці своє здоров’я.

Офіційні дані Центру з контролю і профілактики захворювань підтверджують, що близько 130 тисяч американців госпіталізують через харчові отруєння. Для того, щоб знизити цей показник, Мінсільгосп США планує запустити спеціальне відео навчального характеру, як уникнути недотримання елементарних правил гігієни під час приготування їжі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть