Технології

Вчені: Через 20 років шпалери замінять сучасні комп’ютери

Вчені впевнені, що через 20 років кімнатні шпалери повністю замінять сучасні комп’ютери. З такою заявою виступив на науковій конференції, що проходила у Дубаї, Мітіо Каку.

Те, що станеться за цей період, наголосив учений, зможе змінити весь світ. Він стане зовсім іншим. За 20 років, згідно з висновками фізика, відбудеться стільки відкриттів у різних сферах, що неможливе сьогодні стане абсолютно реальним.

Зокрема, розумний папір, з якого стануть виготовляти шпалери, зробить повністю непотрібними домашні комп’ютери. Людина буде отримувати необхідну інформацію безпосередньо зі стіни свого житла. Крім отримання інформації, нові шпалери стануть величезними екранами, після чого стануть не потрібні і телевізори.

Через «розумну» стіну людство почне спілкуватися зі своїми представниками, які перебувають на інших континентах. Більше того, до тієї пори з’являться нові контактні лінзи. Вони допоможуть їх власникам розуміти мову, яка їм абсолютно незнайома.

Нові лінзи отримають можливість миттєвого перекладу і відтворення написаного для адресата тексту прямо на його сітківку очей, взаємодіючи з «розумними» шпалерами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button