Земля

Вчені: Через 5 років ядерної зими на планеті залишиться 10% населення

Вчені вирішили розробити альтернативні технології по вирощуванню продуктів харчування, які можна використовувати навіть при відсутності сонячного світла. За словами вчених, при несприятливому розвитку подій через 5 років після ядерної зими на планеті залишиться близько 10% населення.

Учені не заперечують, що на сьогодні існує загроза ядерної війни. Змоделювавши наслідки Третьої світової, вони зробили висновок, що причиною загибелі кількох мільярдів людей стануть не стільки ядерні атаки, а їх наслідки. Коли густий смог від згорілих міст підніметься в атмосферу Землі і заблокує шлях сонячним променям, ось тоді й настане справжній Апокаліпсис, він затягнеться майже на 10 років.

За словами наукового працівника з Університету Аляски у Фербенксі (США) Давида Денкенбергера, у людства є два сценарії розвитку подій, перший: запастися харчами на цей період, і другий – спробувати розробити технології, при яких не потрібне світло. Саме останній може вселити людям надію на виживання.

За словами Давида Денкенбергера, одні з перших ресурсів, що дозволяють вижити під час ядерної зими, – морські. А точніше, водорості, які не вимагають багато світла, і це означає, що кормова база для риб, молюсків і ракоподібних вже є. Як відомо, людина в середньому отримує близько 17% тваринного білка, вживаючи саме ці продукти. Наступне джерело живлення – це деревина, якої буде дуже багато після того, як Сонце “згасне”. Її можна використовувати для вирощування грибів, а ще годувати нею велику і не дуже велику рогату худобу. Також з цього матеріалу можна «добувати» цукор, правда, використовуючи хімічну обробку.

Наступною на черзі виявилася біомаса, яку можна отримати з опалого листя, а також бактерії. Останні вживають в їжу метан і на виході можна отримати білий кристалічний порошок. Вчені закликають світових лідерів тримати ситуацію під контролем і не доводити планету до критичної точки, де кожен буде готовий вбити заради прожитку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button