Людина

Вчені дали кілька порад для уповільнення старіння

Вчені провели дослідження старіння людського організму і способів уповільнити цей процес. В результаті було встановлено кілька методів, які пригальмують незворотне явище.

Найголовнішим методом боротьби зі старістю є фізичні вправи. Літні люди, які щодня займаються аеробікою або проводять розминку, значно уповільнюють процес старіння. Це пов’язано з тим, що зі старінням, особливо яскраво це спостерігається після 40 років, у людей починає знижуватися м’язова маса. Щоденні фізичні навантаження дозволяють підтримувати тіло в нормі і покращувати самопочуття. Крім цього, в організмі знижується рівень холестерину, і поліпшується робота серцево-судинної системи.

Вживання клітковини також здатне значно сповільнити процеси старіння. Овочі, фрукти і цільно-зернові злаки оздоровлюють судини, що забезпечує нормальну роботу мозку та інших систем організму. Бажано їсти 20-25 грам білка під час кожного приймання їжі. Це дозволить компенсувати втрату м’язової маси та сприяє розвитку мускулатури.

Підтримання здорової мікрофлори кишківника є обов’язковим показником для уповільнення процесів старіння, оскільки в цьому органі знаходиться 70 відсотків клітин, які важливі для імунної системи. Нормальній роботі кишківника в першу чергу допоможе відмова від куріння і алкоголю. Необхідно дотримуватися дієти, яку краще всього скласти з експертом.

І останнім, але не менш важливим аспектом є прогулянка на свіжому повітрі. Сонячні ванни дозволять компенсувати недолік вітаміну D, який перешкоджає швидкому скороченню тіломерів – ділянок хромосом, що відповідають за старіння клітин. У день достатньо від 15 до 30 хвилин під сонцем, щоб отримати добову дозу необхідного вітаміну.

Дотримання елементарних правил дозволить значно знизити швидкість старіння і отримати максимум задоволення від здорового життя. Однак перед прийняттям рішення про дотримання дієти або переході на фізичні навантаження краще проконсультуватися у фахівця, який допоможе скласти оптимальний режим для конкретного випадку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button