Людина

Бажання досягти мети в життя впливає на стан здоров’я

Вчені з Університету Пенсильванії повідомляють, що бажання досягти мети в житті може вплинути на стан людського здоров’я. Також фахівці з’ясували, чому деякі люди роблять кілька спроб, щоб почати харчуватися правильно чи займатися фітнесом.

Проведене дослідження передбачало, що люди з більш сильною позицією в житті частіше інших приймають повідомлення, які пропагують здорову поведінку. Вчені повідомляють, що рішення, яке стосуються здоров’я, наприклад, вибір між підняттям сходами або ліфтом, пов’язані з деякими конфліктами. У дослідженні взяли участь люди, які ведуть малорухливий спосіб життя. Добровольці розповіли про свою життєву мету, а також вказали ступінь, в якій вони погоджувалися чи не погоджувалися з такими словами, як “У мене є відчуття напрямку і цілі в житті”, “У мене немає чіткого уявлення про те, хто я є” чи “Я точно не знаю, чого намагаюся досягти в житті “.

Після випробовуваним показали повідомлення про здоров’я, які сприяють фізичній активності. Відповіді людей контролювалися fMRI, який досліджує області мозку, що стають активними, коли пацієнт не впевнений у своєму виборі або відчуває конфлікт. Ті добровольці, які висловили сильну життєву позицію, мали меншу активність в даних областях мозку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button