Технології

Вчені діячі склали список головних загроз для людства

Науковці з Великобританії надали для загального огляду список загроз, які можуть осягнути і знищити мінімум 10% всього населення Землі. У ньому надано причини як залежні від людини, так і не підвладні нікому.

Науковці з Оксфордського університету, який базується у Великобританії, склали і представили на загальний огляд список глобальних загроз, які можуть спіткати все людство Землі. Свою роботу наукові фахівці назвали «Ризики глобальних катастроф», про виступ вчених повідомили в журналі The Telegraph.

В роботі надані дві категорії – ті загрози, які викликані людською діяльністю і ніяк не пов’язані з нею. У першому списку вказані повстання роботів і штучного інтелекту, які останнім часом активно розвиваються вченими, ядерні війни і все, що виходить від людини. У другому списку описані інші загрози, які загрожують людству в найближчі п’ять років, у них входять виверження вулканів або падіння великих метеоритів і астероїдів на нашу планету.

Вчені діячі вказали, що терористичні угруповання, наприклад, Ісламська держава, здатні створювати дуже небезпечні віруси для знищення неугодних держав, а розвиток штучного інтелекту здатний призвести до створення роботів, які сприймають людину як загрозу.

Один з авторів Себастьян Фарквхар помітив, що практично всі уряди країн світу будуть неспроможні уберегти своїх громадян від подібних загроз і катастроф.

Кнопка «Наверх»