Людина

Вчені довели, що накопичення можуть впливати на довголіття

Дослідники з Північно-Західного університету, США, вперше проаналізували зв’язок між багатством і довголіттям, включаючи дані про братів і сестер. Як виявилося, капітал, накопичений до пенсії, може впливати на здоров’я.

Image by Nattanan Kanchanaprat from Pixabay

В рамках своєї роботи вчені проаналізували фінансовий стан дорослих (середній вік учасників 46,7 років) і рівень смертності серед набраних людей через 24 роки. Дослідники виявили, що люди з великим достатком в середньому віці, як правило, живуть довше.

Щоб відокремити фактори генетики і багатства, дані вибірки були розділені на підмножини братів, сестер і близнюків. Загалом дослідженні з 5400 дорослих вищий власний капітал був пов’язаний з більш низьким ризиком смертності. У наборі даних про братів і сестер вони виявили аналогічний зв’язок з тенденцією до того, щоб брат / сестра-близнюк з великим достатком жили довше, ніж їх родич з меншим достатком.

«Внутрісімейна асоціація дає переконливі докази того, що існує зв’язок між накопиченням багатства і очікуваною тривалістю життя. Зазвичай брати і сестри в одній сім’ї проходять через схожий життєвий досвід і мають одну біологію », – сказав автор роботи Ерік Файнгуд.

Дослідники також розглянули можливість того, що попередні стани здоров’я, такі як хвороби серця або рак, можуть вплинути на здатність накопичувати гроші. Тобто, людина з поганим здоров’ям спочатку не могла збирати через постійні витрати, пов’язані з медичним обслуговуванням. Тому вчені виключили з добірки людей з серйозними захворюваннями, але зв’язок між довголіттям і накопиченнями зберігалася.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button