Людина

Жінки, які мають дитину, живуть довше від бездітних дівчат

Дослідники з Британського Imperial College London реалізовали комплекс випробувань та дослідів, результати яких дозволили фахівцям зробити цікавий висновок.

0ecad89567c0639bdacc03589a1119a1

Як заявили ініціатори спостережень, під час здійснення проектів медики встановили, що представниці слабкої статі, які народили дітей, живуть довше, ніж бездітні жінки. Таку інформацію автори експериментів повідомили після реалізації кількох лабораторних досліджень. Результати клінічних випробувань опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Слід зауважити, що в нових спостереженнях взяли участь 323 тисячі дівчат з 10 країн Європи. Медичні дані були зібрані протягом 14,5 років. Наголошується, що за цей період часу померло 14 тисяч представниць слабкої статі. Причинами летального результату стали онкологічні захворювання і проблеми в діяльності серцево-судинної системи. Згідно з підсумками спостережень, ті дами, які мали дитину, на 20% рідше стикалися з вірогідністю розвитку смертельних недуг. Більш того, у випадку, коли дівчина народжувала у віці 20-30 років, лікарі фіксували найбільш міцне здоров’я і самопочуття.

Також науково доведено, що матері 2 або 3 дітей застраховані від появи цілого комплексу онкологічних захворювань.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button