Людина

5 кризових ситуацій, в яких бували всі пари

Кожна пара унікальна, і тому деколи не хочеться прислухатися до загальних універсальних порад для всіх закоханих людей. Незважаючи на несхожість історії кожної окремої пари, психологи вважають, що є як мінімум 5 кризових ситуацій, в яких хоча б раз були партнери.

Хороші взаємини руйнують такі негативні якості, як снобізм, зневага, відсутність інтересу до справ іншої людини. Все це нам відомо давненько. Але, крім цього, є й інші неприємні ситуації, в які потрапляє пара.

Брак спілкування з коханою людиною

Вона виливається в цілий оберемок проблем, в числі яких непорозуміння, нудьга, віддалення, емоційна закритість, смирення. Всі ці почуття негативно відбиваються на взаєминах партнерів.

Коли люди живуть разом якийсь час, вони звикають один до одного. Виникає відчуття, що вам більше не має про що поговорити. Звідси й інша логіка: раз ви все знаєте про партнера, то не варто його про щось питати або щось з ним обговорювати. Підсумком таких роздумів стає емоційне віддалення від партнера, а в деяких випадках – байдужість.

Не соромтеся запитувати у коханої людини її думку. Цікавтеся ним, задавайте питання, обговорюйте будь-яку дрібницю. З часом наше мислення змінюється, а тому людина може відповісти на одне і те ж питання по-різному в різні дні.

Інфантилізм і наївність

На жаль, існують пари, які вважають, що їх відносини повинні стати ідеальними самі по собі. І для цього не потрібно докладати додаткові зусилля, вивчати психологію протилежної статі і вчитися шанобливого спілкування з коханою людиною. Якщо щось в таких відносинах йде не так, робиться висновок: «Ми не підходили один одному з самого початку, просто рожеві окуляри заважали нам зрозуміти це відразу».

Останньою краплею перед розставанням пари стають, як правило, розбіжності партнерів на ґрунті грошей, сексу, спілкування з друзями. Проте слід розуміти, що ідеальні стосунки – союз двох люблячих і розуміючих людей, охочих працювати заради щастя іншого.

Відсутність загальних планів

Цей пункт випливає з попереднього або є доповненням до нього. Справа в тому, що на початку будь-яких відносин закохані перебувають в ейфорії, вважаючи, що це почуття триватиме вічно. Це помилкова думка і стає причиною відсутності спільних інтересів і планів у майбутньому.

Коли дві людини звикли один до одного, їм треба виходити на новий рівень спілкування. Саме тут пара починає будувати спільні плани, фантазувати, яке життя їх чекає в майбутньому, і, звичайно, втілювати мрії в життя.

Відмова від відмінностей

Цим страждають партнери, які потрапили в залежність один від одного. Психологи називають їх симбіотичною парою. Однак симбіоз не триває довго. З часом відмінності виходять на перший план, і люди відчувають розчарування і відчуття, ніби їх зрадили.

У кожної людини повинен бути особистий простір, свої інтереси – саме завдяки їм він ніколи не стане нудним для нас. Поважайте чужі кордони та не порушуйте їх.

Неприйняття змін

Даний пункт доповнює попередній. Основна думка звучить так: з часом мислення будь-якої людини змінюється. Цей процес залежить від прочитаних книг, спілкування з новими людьми, отриманого життєвого досвіду. І думка, що кохана людина раптово стала по-іншому ставитися до речей, яка вам подобаються, нестерпна.

Людські ілюзії – річ сильна і руйнівна. Правильна позиція у люблячої людини повинна бути такою: «Я розумію, що мій партнер змінюється з часом, я поважаю його нову думку і приймаю її. Я вдосконалююсь разом з ним, і це є життя».

Натхнення: flytothesky.ru

Кнопка «Наверх»