Земля

Вчені: Еволюція мурах тривала понад 150 млн років

Американські вчені з Інституту науки і технологій розповіли про те, що еволюція мурах тривала протягом понад 150 млн років.

За словами фахівців, протягом останніх 60 млн років популяція мурах значно збільшилася, що дозволило їм піднятися по харчовому ланцюжку. На даному етапі свого розвитку мурахи не тільки є кормом для великих тварин, але і є представниками підвиду хижих комах, які вживають в їжу собі подібних, а також інших схожих видів.

Співробітники з інституту науки і технологій Вірджинії стверджують, що більшість сучасних сімейств мурах народилося відносно недавно. Близько двох мільйонів років тому комахи почали не просто існувати, але збиратися у великі колонії, тим самим створюючи надійний і міцний союз, спрямований на захист себе від посягань інших представників фауни.

Фахівці також заявляють, що популяція родини мурах і розширення меж її ареалу проживання в рамках всіх материків Землі не змінилися з часів останнього Льодовикового періоду. Навіть при негативних температурних свідченнях дані комахи змогли виживати і вирощувати потомство, продовжуючи рід. Зараз температура повітря в середовищі існування є ключовим фактором для формування спільнот мурах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button