Всесвіт

Вчені: інопланетяни спостерігають за нами

Вчені з Единбурзького університету, провівши серію математичних розрахунків, зробили висновок, що наша планета перебуває під наглядом позаземних цивілізацій. Інопланетяни, на думку дослідників, літають у межах Сонячної системи на космічних апаратах, що розвивають швидкість близько 30 тисяч кілометрів на секунду.

Варто відзначити, що цю теорію неможливо підтвердити або спростувати через те, що у людства поки немає настільки розвиненої техніки, здатної помітити космічні апарати інопланетного походження.

Як заявляють доктора Дункан Х. Форген і Арвен Ніколсон, пристрої, аналогічні за розміром апаратам серії Voyager, набирають швидкість близько 30 000 км / с, що в десяток разів менше швидкості світла. А розганяються подорожуючі по галактиці інопланетні кораблі за допомогою зоряних гравітаційних рогаток, що припускають використання гравітації двох зірок. Апарати ж Voyager 1 і 2, запущені NASA в 1977-му, застосовували даний метод, використовуючи сили тяжіння планет Сонячної системи.

Інопланетні пристрої, порахували вчені, здатні вивчити кожну зоряну систему Чумацького Шляху за 10 мільйонів років, що становить малу частину віку планети Земля.

Фізик Енріко Фермі, який звернув увагу на відсутність у Всесвіті слідів діяльності позаземних цивілізацій, вважає – вся справа в тому, що людство не має технологій, які змогли б запримітити апаратуру прибульців, задум яких криється в тому, щоб контактувати з істотами, які не поступляються їм по інтелекту і рівнем наукового розвитку.

Проте є думка уфологів, що інопланетяни вже давно стали “своїми” на нашій планеті. Особливо часто вони відвідували Землю в часи існування стародавніх цивілізацій, наприклад, в епоху Майя. Саме цим племенам, стверджують експерти, були передані вищі знання з математики та астрономії, причому частина інформації вони зберегли до теперішнього часу, не маючи власної писемності. Доказ – наскельний живопис із зображенням ракет і людей у скафандрах, злітних смуг для їх літальних апаратів, кам’яні астрологічні календарі, піраміди для зберігання певних даних та інше. Природа появи цих малюнків поки не розгадана, але вчені впевнені, що наші предки контактували з прибульцями, які відвідували Землю з метою навчання.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


3 Коментарів

  1. Ну и что? Легче от этого! Вот уж балдеют видя двуногих ДЫБЫЛОВ. Есть чем гордиться? Или это извращенцы, некроманты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button