Наука

Вчені: Ключем до втрати ваги є низьке споживання вуглеводів

Вчені зробили заяву, що ключем до втрати ваги та її утримання є споживання низької кількості вуглеводів. Інформацією поділилося зарубіжне видання.

Ученые: Ключом к потере веса является низкое потребление углеводов

Експерти з Бостонської дитячої лікарні виявили, що вживання в їжу меншої кількості вуглеводів збільшує кількість спалюваних калорій, і у свою чергу допомагає тримати вагу довше в нормі. У дослідженні взяли участь 234 дорослих з надмірною вагою, які завершили початкову дієти втрати ваги протягом 10 тижнів. З них 164 людини досягли мети зниження 10-14% ваги тіла і перейшли до наступного етапу. Опоненти отримали або високу, або помірну або низьковуглеводну дієту в розрахунку на 20 тижнів. Аналіз отриманих результатів показав, що добровольці, які віддавали перевагу дієт з низьким вмістом вуглеводів, спалювали приблизно на 250 кілокалорій більше в день, ніж представники іншої групи.

Доктор Кара Еббелінг, який є автором дослідження висловився з приводу проведеного експерименту: «Якщо ця різниця збережеться – і ми не бачили ніякого падіння протягом 20 тижнів нашого дослідження, то ефект призведе до втрати ваги близько 9 кілограмів після трьох років, без зміни споживання калорій. Таким чином ключем до втрати ваги є низьке споживання вуглеводів».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button