Людина

Вчені: людина починає старіти з 39 років незалежно від способу життя

Вчені довели, що процес старіння людського організму тісно пов’язаний зі змінами в мієлінових оболонках в нервових волокнах.

08-12-14-foto-590x380-1

Виявляється, що вчені змогли встановити, що уповільнення процесу відтворення мієліну стає помітним приблизно з 39 років, іншими словами саме в цьому віці людський організм перестає розвиватися і починає старіти. Деякий час тому вважалося, що цей період починається не раніше 50 років.

Вчені зробили припущення про наявність зв’язку між зменшенням в цьому віці нервової та фізичної активності людини і кількістю мієліну, який виробляють людські клітини.

На жаль, цей процес незворотній, оскільки такі характеристики як спосіб життя, гендерна приналежність і навіть вага тіла взагалі ніяк не відбиваються на початку процесу старіння.

Незалежно від попереднього рівня активності, у 39-річних з’являються порушення серцево-судинної та опорно-рухової системи, поступово згасає пам’ять.

У дослідженні процесів старіння брали участь кілька сотень людей, які погодилися добровільно пройти ряд нейропсихічних тестів і повну діагностику організму. Результати експерименту показали межу старіння від 38 до 40 років, з чого був виведений середній показник – 39.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button