Здоров'я

Вчені: ми перемогли всі хвороби!

У США вчені Університету Віргінії провівши ряд дослідів виявили спосіб вилікувати всі сучасні невиліковні хвороби, такі як лихоманка Ебола, рак, СНІД і так далі.

06-01-15-foto-600x375-1

За словами дослідників, вже через кілька років завдяки їх відкриттю всі страшні хвороби залишаться в минулому. Головною метою, які для себе поставили вчені – це відкриття так званих мішеней. Одна з таких мішеней – це білок-шаперон GRP78, виявлений в людському організмі. Ці білки відповідають за правильну роботу і будову інших білків. Білки-шаперони, за словами фахівців, знаходяться в кожному живому організмі.

Читайте також: Офісні хвороби та методи їх профілактики

Як з’ясувалося, навіть ракові пухлини, а також вірус Ебола, можна буде тримати під контролем, підібравши до кожної з хвороб потрібний препарат і впливати ним на білок-шаперон GRP78. Вчені Університету Віргінії довели цей факт в ході експерименту з вірусами, грибами, небезпечними хворобами.

Варто відзначити, що міжнародні експерти дуже високо оцінили дане відкриття і вважають, що знайдений спосіб боротьби з хворобами найефективніший і не вимагає додаткових витрат.

Натхнення: chto-proishodit.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button