Екологія

Вчені: Між глобальним потеплінням і агресивністю людини є закономірність

Фахівці з Прінстонського університету в Нью-Джерсі знайшли закономірність між глобальним потеплінням і агресивністю людини. На їхню думку, зміна клімату пригнічує людей, і вони стають дратівливими.

Учёные: Между глобальным потеплением и агрессивностью человека есть закономерность

Науковці переконані, зміна клімату впливає на людину негативно. При цьому вони переконані, не має значення, в який саме бік зміниться погода в регіоні, з дощів на посухи або навпаки, місцеві жителі все одно почнуть відчувати занепад. У них протягом кількох десятиліть стануть накопичуватися психічні віяння, які в результаті здатні перерости у військовий конфлікт. Є й непрямі причини для початку війни. У нинішній історії вже відомі понад 20 випадків виникнення “гарячих” точок через брак води. Дослідники попереджають, якщо люди задумаються над збереженням навколишнього середовища, вдасться уникнути не тільки природних катастроф, але і бойових зіткнень.

Роблячи свої висновки з приводу войовничості людини через глобальне потепління, вчені брали до уваги не тільки недавні події, але і історію стародавніх, давно зниклих цивілізацій. Як виявилося, саме зміни в погоді, а потім затяжні війни, призвели до припинення існування багатьох культур. Для прикладу фахівці привели такі розвинені народності, як Кхмери і Майа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button