Здоров'я

Названі 5 небезпечних хвороб, які легко сплутати з застудою

Люди дуже часто неуважно ставляться до свого здоров’я і нерідко займаються самолікуванням, що може призвести до серйозних наслідків. Лікарі назвали 5 небезпечних хвороб, які легко можна сплутати з застудою.

Перша з них – це рак крові. Його початкові симптоми аналогічні застуді – кашель, температура і слабкість. У даній ситуації лікарі радять уважно стежити за протіканням хвороби і при погіршенні звертатися в лікарню. Наступна хвороба, схожа на звичайне ГРВІ, – це мононуклеоз. Він являє собою гостре вірусне захворювання. Хвороба проявляється у вигляді лихоманки, болю в горлі і слабкості. Якщо є збільшення лімфовузлів, то це привід звернутися до лікаря.

Такою небезпечною хворобою, схожою на застуду, є менінгіт. Він являє собою запалення оболонок головного та спинного мозку. Ця хвороба спочатку проявляється у вигляді жару і слабкості, однак є й інші характерні симптоми: підвищена чутливість до світла і жорсткість потиличного м’яза.

Пневмонія також дуже схожа на застуду. Особливістю захворювання є тимчасове поліпшення з повторним поверненням поганого самопочуття через 2-3 тижні. У такому випадку у людини може бути як підвищена, так і знижена температура, а також тривалий кашель, спочатку сухий, а потім із виділеннями. І остання хвороба, зазначена лікарями, – бронхіт. Він може розвиватися довго і проявлятися в глибокому кашлі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button