Всесвіт

Вчені: На Церері більше запасів води, ніж на землі

Група американських вчених, які працюють в агентстві NASA, після декількох досліджень прийшла до висновку, що на планеті під назвою Церера знаходиться більша кількість запасів води, ніж на поверхні Землі. До такого висновку вчені дійшли в результаті вивчення отриманих знімків із зонда Down.

Завдяки роботі космічного апарату Down американським вченим з агентства NASA вдалося максимально близько розгледіти фотографії планети Церера, розташованої в поясі астероїдів між Марсом і Юпітером. Після проведення досліджень вчені прийшли до висновку, що на Церері знаходиться певна кількість запасів води, набагато більше, ніж на Землі, тому для вчених ця планета є стратегічно важливою космічної базою для поповнення запасів води в майбутніх дослідженнях далеких рубежів Сонячної системи.

На Церері присутній товстий шар льоду, під яким також знаходиться велика кількість води, як на супутнику Юпітера під назвою Європа. Навколо планети обертається велика кількість астероїдів, завдяки яким астронавти зможуть добувати необхідні корисні копалини для подальших подорожей. Діаметр Церери складає всього тисячу кілометрів, а планету відкрив італійський астроном Джузеппе Піацці в 1801 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button