Всесвіт

НАСА почало фінальну збірку космічного корабля для польоту на астероїд Психея (фото)

Основний компонент космічного корабля НАСА Psyche доставлений в Лабораторію реактивного руху (JPL) агентства в Південній Каліфорнії, де зараз проходить етап його збірки. Далі – випробування і запуск.

Протягом наступного року завершиться складання корабля. Крім того, його чекає ретельна перевірка і випробування перед відправкою на мис Канаверал, Флорида, для запуску в серпні 2022 року до головного поясу астероїдів.

Шасі Solar Electric Propulsion (SEP), створене командою Maxar Technologies в Пало-Альто, Каліфорнія, має розмір фургона і становить понад 80% маси обладнання, яке в кінцевому підсумку становитиме космічний корабель Psyche. Деякі з найбільш помітних особливостей корпусу включають антену з високим коефіцієнтом посилення шириною 2 метри, а також спеціальну раму. У ній будуть розміщені наукові інструменти. Також корпус оснащений яскраво-червоними захисними кришками для захисту крихкого наукового обладнання.

НАСА початок фінальну збірку космічного корабля для польоту на астероїд Психея

Надано: NASA / JPL-Caltech

НАСА початок фінальну збірку космічного корабля для польоту на астероїд Психея

НАСА початок фінальну збірку космічного корабля для польоту на астероїд Психея

Команда Maxar побудувала всю конструкцію і інтегрувала обладнання шасі SEP, необхідне для потужної електричної системи, силових установок, теплової системи, а також системи наведення і навігації. Місія Psyche буде використовувати надефективну електричну рухову установку Maxar, щоб просувати корабель в глибокий космос. Maxar також поставить великі подвійні п’ятипанельні сонячні батареї, які забезпечують живлення систем космічного корабля.

Фаза складання, випробування і запуску почалася 16 березня, коли інженери зібралися на майданчику High Bay 1 складального цеху космічних кораблів JPL, щоб почати перевірку підсистем, бортового комп’ютера, систем зв’язку та розподілу малої потужності. Тепер, коли шасі доставлено, інженери JPL і Maxar приступлять до установки залишився обладнання.

Три наукових інструментів місії прибудуть в Лабораторію реактивного руху в найближчі кілька місяців. Магнітометр досліджуватиме потенційне магнітне поле астероїда. Мультиспектральний імідж-сканер зробить знімки його поверхні. А спектрометр буде аналізувати нейтрони і гамма-промені, що приходять з поверхні, щоб визначити елементи, з яких складається астероїд. JPL також надає інструмент для демонстрації технологій, який буде тестувати високошвидкісний лазерний зв’язок, що може бути використано в майбутніх місіях НАСА.

НАСА початок фінальну збірку космічного корабля для польоту на астероїд Психея
Ілюстрація, що зображає мету місії НАСА «Психея»: багатий металами астероїд Психея в головному поясі астероїдів між Марсом і Юпітером. Надано: NASA / JPL-Caltech / ASU.

Планована місія НАСА з вивчення металевого астероїда 16 Психея дозволить вивчити походження планетних ядер. Лінді Елкінса-Тантон з університету Арізони є основоположником місії. Саме вона запропонувала цю місію NASA для програми «Discovery». Проєктом буде управляти лабораторія реактивного руху (JPL). Планується що запуск буде проведений за допомогою ракети Falcon Heavy в липні 2022 року. Як попутне навантаження в космос будуть виведені два малих апарати: EscaPADE (Escape and Plasma Acceleration and Dynamics Explorers) для дослідження атмосфери Марса і Janus для дослідження подвійних астероїдів (попередньо визначені дві потенційні цілі: 1 991 VH і 1996 FG3).

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button