Людина

Що найбільш корисне для вашого організму

Австралійські вчені провели ряд досліджень, в результаті яких з’ясували ряд корисних надбань від щоденної прогулянки в лісі і від купання в океані, або в морі. Статтю підготували Джеффрі Крейг і Сьюзен Прескотт з Дитячого науково-дослідного інституту і Університету Західної Австралії.

Вчені з австралійських університетів повідомляють, що прогулянки по лісі і купання у відкритому морі або океані корисні для здоров’я людини. Завдяки прогулянкам в лісі людина отримує необхідну кількість корисних бактерій, які сприяють поліпшенню травленню, також негативно заряджених іонів, які знаходяться в повітрі, і різні рослинні і ефірні олії, які випромінюють дерева.

Проте головним чинником є психологічне здоров’я, набуте під час прогулянок. Під час купання в океані, або в морі людина отримує ряд солей і корисних мікроорганізмів, які допомагають очистити шкіру, а також нейтралізувати кровотечу ясен завдяки впливу морської води. Вкрай корисними є сонячні ванни, людина отримує велику кількість вітаміну D і A, в результаті чого імунітет людини посилюється в кілька разів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments