Наука

Вчені: На Землі можуть ховатися інопланетні артефакти

Пошук свідоцтв інопланетного життя частіше відбувається за межами Сонячної системи, але останнє дослідження NASA говорить про те, що пошук потрібно здійснювати на Землі. В надрах нашої планети можуть зберігатися артефакти, що належать позаземній цивілізації.

Ученые: На Земле могут скрываться инопланетные артефакты

За припущеннями вчених, у надрах Землі можуть ховатися стародавні артефакти, створені вимерлими цивілізаціями, наприклад, які мешкали на Венері або Марсі. Експерти мають намір обережно підходити до цієї теми, щоб не асоціювати цю ідею з фантастичними відвідинами інопланетян. Передбачається, що наявність виявленого артефакту позаземного походження зможе послужити причиною для розгляду можливості міжзоряних подорожей.

На даний момент Земля залишається єдиною відомою планетою, здатної до технологічноїго життя. Вчені відзначили, що потрібно придивлятися до дивних об’єктів, які мають форму вільно плаваючих зондів, що проходять по орбіті. На даний момент відомий один потенційний інопланетний артефакт. Ним є небесне тіло «Оумуамуа», яке рухалося по Сонячній системі з високою швидкістю.

Кнопка «Наверх»